Big Math Attack

Windows için Grafik Eğitim Oyunu Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.13 MB
  • Version 1.0.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma PC Shareware, Inc.
Big Math Attack; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz, çocuklarınızın el becerilerini, yazım kabiliyetlerini geliştirebilecekleri, matematik problemlerini çözebilecekleri kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir Grafik Eği

Big Math Attack; Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz, çocuklarınızın el becerilerini, yazım kabiliyetlerini geliştirebilecekleri, matematik problemlerini çözebilecekleri kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir Grafik Eğitim Oyunu Programıdır.

Big Math Attack oyununun kullanımı kolay arayüz araçları içerisinde bulunan tabloda çocuklarınız yazı yazma kabiliyetlerini test edebilir ve geliştirebilirler. Ayrıca matematik problemlerini de çözebilecekleri uygulama ile çocuklarını eğlenerek öğrenebilirler.

Oyunun temel amacı, düşen gök taşlarından şehrinizi korumaktır. Gök taşları, matematik problemi kılığında veya yazı olarak çıkıyor karşınıza. Siz bu problemleri çözerek gök taşlarını yok edebilir şehrinizi koruyabilirsiniz. Gök taşlarını şehrinize düşmeden çözün.

Daha Fazla Göster
Big Math Attack indir